Засновники промислової системотехніки

Вшивцев Г.В. Фото. Розмір 12 кб
Вшивцев Генадій Васильович   ›››  
 
Дейнеко В.М.  Фото. Розмір 18 кб
Дейнеко Василь Микитович   ›››  
 
Кот В.Й. Фото. Розмір  15 кб
Кот Володимир Йосипович   ›››  

"Вшивцев Генадій Васильович народився у 1924 році. Випускник Московського енергетичного інституту. Учасник вітчизняної війни. Один із тих, хто приїхав працювати у Северодонецьк, маючи деякий досвід у галузі розробки керуючої техніки. З його ім'ям пов'язані розробка та впровадження перших систем для керування процесами (порадники майстра доменного процесу - первістки діяльності "Імпульсу").
Згодом Г.В.Вшивцев на протязі багатьох років керував відділом по створенню запам'ятовуючих пристроїв різного призначення для всіх розробок НВО "Імпульс". Відділ займався дослідженням фізичних принципів побудови пам'яті, здійснював розробку її елементів, розробляв технологію виготовлення пристроїв пам'яті і відповідав за передачу їх у серійне виробництво.
Величезна заслуга Г.В.Вшивцева у тому, що він умів підбирати талановиту молодь, формувати творчі особистості та організовувати їхню колективну роботу. Не випадково декілька поколінь його вихованців очолювали ключові напрямки і підрозділи НВО "Імпульс".
Нагороджений орденом Трудового Червоного прапора і медалями."

"Дейнеко Василь Микитович народився у 1932 році. Випускник Харківського політехнічного інституту. Головний конструктор і керівник робіт із систем енергозабезпечення всіх проведених розробок.
Енергозабезпечення першого, другого і третього поколінь обчислювальної техніки, особливо модульних систем із вільним комплексуванням завжди було складною проблемою, пов'язаною із вирішенням електромагнітної сумісності і надійності. В.М.Дейнеко і його колектив створили інженерну школу засобів енергозабезпечення складних модульних систем керування, що працюють у складних умовах. Під його керівництвом були створені декілька поколінь модульних систем енергозабезпечення, були розроблені безтрансформаторні джерела живлення з прекрасними питомими характеристиками, здатними працювати в умовах високого рівня електромагнітних та електростатичних перешкод. На них отриманий ряд авторських свідоцтв. Вони випускалися великими серіями і використовувалися не тільки у виробах НВО "Імпульс". Цим колективом були проведені серйозні дослідження у галузі технології захисту систем енергозабезпечення складних розподілених керуючих комплексів, результати яких є "золотим фондом" НВО "Імпульс"."

"Кот Володимир Йосипович народився у 1934 році. Випускник Львівського державного університету. Працював спочатку у галузі проектування та впровадження систем керування різними об'єктами, де використовувалися програмно-технічні комплекси виробництва НВО "Імпульс". У сімдесятих роках ХХ століття, коли величезний фронт робіт, виконуваних у НВО "Імпульс", зажадав розробки та впровадження систем автоматизованого проектування електронних компонент, вузлів, модулів і пристроїв, що входять до складу керуючих комплексів, а так само автоматизації самого процесу комплексування, включаючи випуск системної документації і генерації програмних засобів, він став керівником цих робіт. При цьому вирішувалося також завдання оперативного комплексування замовлених конфігурацій проблемно-технічних комплексів у процесі великого серійного виробництва. Система була побудована з використанням обчислювальної техніки НВО "Імпульс". Для неї розроблене оригінальне програмне забезпечення і прецизійні плотери, що цілком вирішили завдання випуску графічної документації. Система експлуатувалася більш 20 років і забезпечила рішення ряду важливих науково-технічних і виробничих завдань.
Усі науково-технічні розробки, що виконує В.Й.Кот, одержали практичне використання.
Нагороджений орденом Трудового Червоного прапора і медалями."
Могутня купка,М.І.Обувалін,В.Г.Винокуров,І.І.Ітенберг Могутня купка,Е.Т.Беліков,В.А.Барабанов,Т.І.Лиманський